Povinné ručení 2012
Srovnání nabídek online pojištoven.
Uzavření online.

Povinné ručení online
Porovnání povinného ručení.
Jednoduchý online formulář.

Generali pojištovna


Generali pojištovna

Pojišťovna Generali se na našem trhu etablovala již řadu let zpátky, což ji dává dostatek času vytvořit si spokojenou klientelu, kteří ji veří i v oblasti pojištění motorových vozidel. V době, kdy se na našich silnicích pohybuje přes 6 miliónů vozidel se totiž vyplatí vedle povinného ručení uvažovat také nad pojištěním havarijním, případně nad několika dodatečnými připojištěními. Všechny tyto služby nechybí v nabídce pojišťovny Generali.

V čem je Generali lepší?

Každá pojišťovna se snaží klienty natáhnout na trochu něco jiného a zatímco se různé společnosti předhánějí v množství bonusů, které lze kombinovat, Generali sází na dva pevné ceníky, kde hraje roli pouze jediné kritérium – místo bydliště. Informace se vztahuje pouze na osobní automobily a fyzické osoby, přičemž do nižšího ceníku se dostanou ti, kteří mají trvalé bydliště nahlášené v obci o méně než 30 000 obyvatelích.

Standardní tarif pro všechny, kteří zmiňované kritérium nesplňují se již vztahuje na všechny typy vozidel a myšleno je tedy také na motocyklisty, autobusy či přípojná vozidla. Tedy pojištění vozidel se u nás stalo velice populárním produktem, kterým se zabývá mnoho společností.

Další zajímavosti je takzvané Minikasko, což je údajně česká obdoba jednoho z nejoblíbenějších pojištění v západní Evropě a jedná se o alternativu k pojištění havarijnímu. Nabídka je údajně výhodná pro dobré řidiče, kteří hledají ochranu před živelnými pohromami, pro majitele starších vozidel, kteří již nechtějí do pojištění příliš investovat a pro ty, kteří hledají ochranu před základními riziky (živly, střet se zvěří ap.).

Minikasko se sjednává na základě aktuální ceny vozidla a vztahuje se na základní typy rizik, přičemž za příplatek je možné zaplatit ještě pojištění proti odcizení. Nejvýhodnější ceny jsou pak připraveny pro ty, kteří si zároveň uzavřou povinné ručení.

Dodatečná pojištění

Vedle klasického havarijního pojištění a povinného ručení je možné na automobil sjednat také další typy pojištění, které nechybí v nabídce Generali. Jedná se o pojištění náhradního vozidla, Pojištění zavazadel, Pojištění skel, úrazové pojištění přepravovaných osob, pojištění právní ochrany, asistenční služby Generali Assistance a mnoho dalšího.

Povinné ručení se vztahuje na škodu, která byla zapříčiněna provozem vašeho vozidla, ale nikoliv na vašem vozidle pojištění auta. V současnosti jich v České republice působí 11, a abyste byli schopní si mezi nimi vybrat, musíte jejich činnost nejprve pochopit, s čímž se vám pokusíme pomoci penzijní fondy. Podívejte se na naše další stránky Nebankovní půjčky bez poplatku předem. Přehledné informační stránky cestovní kanceláře.


Zkuste také havarijní pojištění

žena

Havarijního pojištění je vyloženě dobrovolnou věcí, která se ale ohromně může vyplatit. Při povinném ručení pojišťovna hradí pouze škody, které jste způsobili na cizích vozidlech a škody na vlastním autě musíte hradit z vlastní kapsy. A nebo si pořídit právě havarijní pojištění.

Havarijní pojištění